Produkcja najwyższej jakości okien oraz drzwi

Produkcja najwyższej jakości okien oraz drzwi

Produkowanie imponującej jakości okien i drzwi jest w kraju na wysokim poziomie. Sporo renomowanych wytwórców o wiele bardziej podnosi standardy, co finalnie powoduje, że zleceniodawcy mogą cieszyć się wzorcową stolarką okienną i
drzwiową. Producent Okien musi w takim razie być wybrany precyzyjnie, by nie było wątpliwości, że pozyska się najlepsze pod względem właściwości oraz przystosowane do własnych upodobań drzwi i okna. W tej chwili do wytwarzania wykorzystywane są stuprocentowo zautomatyzowane procesy.

Na początku, w przypadku okien, wykonana jest obróbka profili konstrukcyjnych. Urządzenia sterowane komputerowo przycinają profile na właściwą długość. Obróbka profili bazuje na zrobieniu koniecznych otworów, nawierceń, rowków, przestrzeni na zawiasy i klamki. Następnie, profile są wzmocnione, aby były sztywniejsze i stabilniejsze. Uposaża się je w precyzyjnie przycięte stalowe kształtowniki, gdyż samo tworzywo PCV byłoby niecałkowitą podporą dla całej konstrukcji. Potem, wzmocnienia montuje się przy pomocy wkrętów. Po skończeniu tych prac profile są gotowe do dalszych prac.

Zgrzewane są razem ramy okien, jakie tworzą szkielet okna, ramy oraz skrzydła. Najważniejsze jest wprowadzenie profili w stan plastyczności oraz zgrzanie razem konkretnych elementów. Od tego zależy szczelność i wytrzymałość okna. Kolejno, skrzydła i ramy okien są uposażone w okucia montażowe i są złożone razem. Dodaje się też wszystkie dodatkowe okucia, takie jak okucie z mikrowentylacją, zaczepy antywłamaniowe, albo blokada klamki. Po złożeniu okna przekierowane są do strefy szklenia. Następuje ich finalna regulacja oraz kontrola jakości. Później, po przetestowaniu okien, są one spakowane i przewożone do magazynu. Równie dużą uwagę przykłada się do produkowania drzwi, zwłaszcza wewnętrznych. Stanowią one przecież znak rozpoznawczy w każdym domu.

Najczęścej zwraca się wzgląd na to, żeby pozostawały one przystosowane do stylu w konkretnym mieszkaniu, natomiast równie ważne jest to, żeby były one solidne a także miały odpowiednie właściwości pod względem jakości. Z tego powodu tak samo należy skierować uwagę na produkcję. Renomowani producenci podają na stronach internetowych wiadomości na temat charakterystyki technologicznej, czyli przed kupnem można dowiadywać się, w jaki sposób wykonane były konkretne drzwi. Kiedy ktokolwiek ma jakieś pytania, to może również korzystać z podpowiedzi pracowników pracujących w konkretnym miejscu. Teraz stolarka okien oraz drzwi nie tylko wpisuje się w bieżące standardy, ale też musi być dopasowana do bieżących oczekiwań klientów. Dlatego wiodący producenci stale doskonalą własne wyroby – Systemy Aluminiowe.

Okna oraz drzwi zaopatrzone są w systemy, jakie podnoszą standardy użytkowania. Wytwórcy stosują innowacyjne materiały i sposoby, wobec czego uzyskują wysokie parametry techniczne. Aktualnie produkowane okna oraz drzwi utrzymują imponującą funkcjonalność. Są: solidne, trwałe, proste w obsługiwaniu oraz stylowe. Idealnie chronią przed stratami ciepła a także utworzą doskonałe warunki do mieszkania.

Dodaj komentarz